Григорій Скляров: «Джерела б’ють … неначе книгу пишуть» (відео)

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЛІТЕРАТУРА, у Сумах відбулася презентація збірки поета Григорія Склярова «Джерела б’ють».

Григорій Миколайович Скляров працює чимало років головою Юнаківської сільської ради Сумського району.

А народився й виріс він у невеличкому селі Юхти (нині Коровинської ОТГ), що в Недригайлвському районі.

З виданням його першої поетичної книги «Джерела б’ють» привітали представники влади, друзі, колеги, земляки з Недригайлівщини та жителі села Юнаківка, і перша вчителька, і, звичайно ж, рідні та близькі люди.

Привітали Григорія Склярова з непересічною творчою подією й гості з Бурині – Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер, переможець всеукраїнських літературних конкурсів, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії в номінації ЛІТЕРАТУРА (проза і поезія) 2019 року та Наталія Кузнєцова-Віноградова, член Національної спілки журналістів України, поетеса, блогер. голова громадської організації «УкрФонд Лінія Життя».

Пропонуємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) відео про цю цікаву творчу подію…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.