На СУМЩИНІ прикордонники відбили атаку рашистської ДРГ…

Державна прикордонна служба України повідомила:

«Прикордонники вступили в бій з російською ДРГ на Сумщині

Ворожу засідку з понад десятком диверсантів виявили прикордонники на одному з напрямків. Завʼязався стрілецький бій. Для посилення висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби та Сил оборони, задіяли артилерійський і мінометний розрахунки.

У результаті зіткнення ворог відійшов».

ВАДИМ КІРІЧІНКО, учасник бойових дій, член команди збірної України та володар золотих і срібної медалей на Міжнародних змаганнях United States Air Forse and Marine Corps Trials 2024, став Почесним громадянином БУРИНЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11994-vadym-kirichinko-uchasnyk-boiovykh-dii-chlen-zbirnoi-ukrainy-ta-volodar-zolotykh-i-sribnoi-medalei-na-mizhnarodnykh-zmahanniakh-united-states-air-forse-and-marine-corps-trials-2024-stav-pochesnym-hromadianynom-burynshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.