Поліцейські СУМЩИНИ документують наслідки збройної агресії рф…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«За минулу добу ворог неодноразово відкривав вогонь по населеним пунктам прикордонних громад Сумської області. Загалом нараховано 267 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено одне приватне домоволодіння та будинок культури.

У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні рашисти нанесли авіаційний удар по промисловому об'єкту міста СУМИ, застосувавши два КАБи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11999-sohodni-rashysty-nanesly-aviatsiinyi-udar-po-promyslovomu-obiektu-mista-sumy-zastosuvavshy-dva-kaby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.