Критична екологічна ситуація, яка склалася в місті Буринь, поки що «не розрулена» (відео)…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО, 10 березня 2020 року відбувся запланований мітінг-збори, на якому городяни висловили свою позицію щодо відвантаження на залізничній станції Путивль, яка розташована в місті Буринь. та транспортування отрутохімікатів, добрив, аміаку по житловому районі міста.

Зокрема, підкреслювалося, цілодобово містом снують багатотонні вантажівки, які транспортують хімічні добрива тощо із станції Путивль та підприємства «Єврохім», а ще – зерно на два елеватори, які діють теж у місті.

До слова, екологічна ситуація в Бурині критична, захворюваність на онкологічні та тяжкі інші хвороби – зашкварює.

Сьогодні, 13 березня 2020 року, містяни теж порушували ці питання…

Утім, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) можуть зробити особисті висновки із доволі критичної екологічної і не тільки ситуації, яка нині склалася в невеличкому місті Буринь, що в Сумській області, переглянувши відео Наталії Кузнєцової-Віноградової, члена Національної спілки журналістів України, блогера.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.