Територію СУМЩИНИ рашисти продовжують обстрілювати з різних видів озброєння…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 25 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 14 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська та Білопільська громади.

Білопільська громада: здійснено обстріл з СПГ (6 вибухів).

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів (5 вибухів) та з БПЛА скинув 3 боєприпаси типу ВОГ (3 вибухи)».

На Сумщині поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 74 удари.

Внаслідок чого пошкоджено три приватні житлові будинки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні ворог застосував КАБ, вдаривши по інфраструктурі міста СУМИ... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11996-sohodni-voroh-zastosuvav-kab-vdaryvshy-po-infrastrukturi-mista-sumy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.