Сьогодні рашисти ударили з артилерії по міській лікарні на СУМЩИНІ: дві жінки загинули…

Під час обстрілу пошкоджений центр первинної медичної допомоги, а також вибиті вікна та двері у житлових будинках поруч.

Про це Кордон.Медіа розповів заступник голови Білопільської громади Володимир Відуєв.

Наразі відомо про двох загиблих жінку у Білопіллі.

Про це Суспільному повідомив міський голова Білопілля Юрій Зарко.

Сьогодні рашисти нанесли авіаційний удар по промисловому об'єкту міста СУМИ, застосувавши два КАБи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11999-sohodni-rashysty-nanesly-aviatsiinyi-udar-po-promyslovomu-obiektu-mista-sumy-zastosuvavshy-dva-kaby

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.