16-річного Ярослава Кудінова знайдено й повернуто додому…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, поліція Сум розшукувала безвісти зниклого 16-річного Ярослава Кудінова...

Його було знайдено, і повернуто до родини.

Це стало можливо завдяки оперативності поліції, небайдужості пересічних сумчан та сервісу «Розшук дітей» оператора мобільного зв‘язку ПРАТ Київстар.

Правоохоронці розшукували Ярослава Кудінова, котрий зник з території ліцею, де він навчався.

На пошуки хлопця були зорієнтовані всі чергові наряди патрульної поліції та поліції охорони, особовий склад Сумського відділу поліції та сусідніх районів.

Співробітники ювенальної превенції відпрацьовували всі його зв‘язки та опитували друзів і знайомих.

Сумчанам та жителям навколишніх районів через сервіс розшуку дітей були розіслані смс-повідомлення з прикметами зниклого підлітка. І до поліції стали телефонувати громадяни, які бачили Ярослава в одному з мікрорайонів міста. Більше того, сумчани підходили до нього та умовляли повернутися додому.

Врешті-решт, він так і зробив.

З‘ясувалось, що після втечі з навчального закладу він просто гуляв містом. Ночував у під‘їздах, а вдень просто блукав вулицями.

Наразі хлопець вже перебуває в колі родини, і після закінчення карантину повернеться до навчання, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.