16-річний Ярослав Кудінов зник безвісти: його розшукують…

Поліція Сум розшукує безвісти зниклого 16-річного Ярослава Кудінова.

Юнак зник 9 березня 2020 року, близько 19 години, з території ліцею, у якому навчається.

Родина та працівники поліції розшукують його та сподіваються на допомогу небайдужих громадян.

На вигляд хлопцю 16-17 років, зростом 180-185 см., худорлявої статури, волосся коротке, темне; очі блакитні; ніс прямий.

Особливі прикмети: на шиї мається родима пляма овальної форми, розміром 1,0-1,5 см.

Ярослав був одягнутий у чорну куртку, чорні спортивні штани з білими смугами, взутий у білі кросівки.

При собі може мати спортивну камуфльовану сумку з кадетською формою.

За наявною інформацією, хлопець міг виїхати у напрямку столиці, проживати у хостелах та відвідувати інтернет-заклади.

Працівники поліції ведуть пошуки хлопця та закликають громадян, хто має будь-які відомості стосовно його місця перебування чи пересування транспортними засобами, повідомити про це на адресу: Сумська область, м. Суми, вул. Першотравнева, 21, або за телефонами: (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.