Одинадцятикласницю знайдено повішеною в чагарнику…

Поліція розпочала розслідування за фактом смерті 16-річної дівчини…

Ученицю розшукували з 13 березня 2020 року.

За словами батьків, того дня, близько 16 години, вона пішла відвідати бабусю, і зникла безвісти. На її пошуки були зорієнтовані співробітники Путивльського відділення поліції, рятувальники, громада села.

Дівчину шукали у друзів, однокласників та знайомих, відпрацьовували залізничні та автовокзали.

В селі за участі активу працівники поліції прочісували місцевість.

І у чагарнику, на околиці населеного пункту, дівчину знайшли, але … повішеною.

На місці події працює слідчо-оперативна група Путивльського відділення поліції.

У рамках досудового розслідування будуть встановлені причини та обставини смерті школярки.

Кримінальне провадження розпочате за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.