Чоловік ховав наркосировину на горищі, але її там знайшли…

Поліцейські Буринського відділення поліції отримали інформацію про те, що 31-річний чоловік може зберігати на горищі будинку висушені рослини маку.

І в ході невідкладного обшуку приміщення отримали підтвердження цьому повідомленню. На горищі будинку зберігались висушені частини рослини, зовні схожі на мак снодійний, - загальною масою 200 грамів.

Виявлене правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.