Письменник Іван Житник став «Людиною року Недригайлівщини»

Районна газета «Голос Посулля» визначила і оприлюднила рейтинг «Людина року Недригайлівщини-2019».

У номінації «Письменник року» кращим визнано Івана Житника, письменника, поета, журналіста.

У анотації записано, що Іван Житник удостоєний цього високо звання за видання книги прози «Запах скошених трав», яка побачила світ у 2019 році.

Зауважимо, що Іван Житник у 2019 році визнаний переможцем Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії в номінації «Художня література (проза та поезія)».

Письменник народився й виріс у смт Терни, що в Недригайлівському районі. Працював завідувачем відділу та відповідальним секретарем Недригайлівської районної газети «Голос Посулля» (на той час вона мала назву «Світло Жовтня»), завідував відділом газети «Путивльські відомості».

Також редактував Буринську районну газету «Рідний край», якій особисто дав цю назву.

Написав і видав близько 10 художньо-публіцистичних книг. А ще друкувався у понад 10 збірниках та альманахах.

Нині проживає в місті Буринь.

Редактує інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) з 2011 року, який має багатомільйонну аудиторію читачів з різних країн світу.

Іван Житник ставав переможцем всеукраїнських літературних конкурсів.

Має відзнаки за вагомий вклад у літературний розвиток Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.