У Бурині відкрито оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України…

Оновлений сервісний центр є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг. Понад 9 тисяч пенсіонерів району отримуватимуть послуги з пенсійних питань у комфортних умовах

Відокремлена зала очікування обладнана місцями для сидіння, місцем для оформлення документів, інформаційними стендами, роздатковими матеріалами, кулером та монітором, на якому транслюються ролики на пенсійну тематику, в зонах очікування та прийому - нові меблі та сучасна техніка. Для зручності відвідувачів з обмеженими можливостями вхід облаштований кнопкою виклику спеціаліста та табличками з шрифтом Брайля.

Працівники Буринського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області докладають зусиль, щоб відвідувачі відчули якість обслуговування та переконалися, що Пенсійний фонд близький до людей та працює саме для них.

Буринський відділ обслуговування громадян працює з понеділка по четвер з 8 до 17-15 години, у п’ятницю з 8 до 16-00 години, без перерв.

Отримати інформацію з питань пенсійного законодавства також можна за номером (05454) 2-17-59, або скориставшись засобами Вебпорталу Пенсійного фонду України, повідомила Наталія Ільченко, начальник Буринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.