Чи згасне Сонце в грудні 2019 року?

Учені поінформували: найближчим часом людство очікує подія, яка не фіксувалася більше 250 років...

У грудні 2019 року Земля зануриться в найдовшу ніч, тривалість якої складе 6-7 днів.

Може скластися враження, ніби сонце згасло.

Учені стверджують, що цей феномен буде пов'язаний з найсильнішими магнітними бурями, які останній раз спостерігалися майже два століття тому.

Правда, життю людства це не загрожує, а в дні сильний сонячний активності, наша атмосфера всього лише не зможе пропустити до 90 відсотків світла, в результаті чого і настане темрява.

Подія буде супроводжуватися, також постійною зміною кольору неба, а картину спостерігатимуть всі без винятку люди...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.