На Буринщині з початку 2019 року народилося 76 дітей

За 10 місяців нинішнього року в Буринському районі народилось 76 малюків – 35 дівчаток та 41 хлопчик.

До слова, у Буринській об’єднаній територіальній громаді на світ з’явилося 58 дітей.

Зауважимо, що найпопулярнішими серед жіночих імен є Софія, Анна, Вікторія, Валерія, серед чоловічих – Олександр, Дмитро, Владислав, Іван, Єгор.

Серед дівчаток з рідкісними та оригінальними іменами зареєстровані Ніколетта, Ніколь, Златислава, Злата, серед хлопчиків – Бахтіяр та Дамір…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.