Сергій Ярощук, відомий на Буринщині та Сумщині футболіст і волейболіст, потребує невідкладної допомоги

Сергій Ярошук 49 років.

м.Буринь Сумської області.

Потрібна допомога

Реабілітація після ампутації частини правої стопи, з ускладненням цукровим діабетом.

Сергій Ярощук з 8 листопада 2019 року перебуває в лікарні м. Конотоп.

Йому ампутували частково праву стопу. Ускладненням є те, що Сергій хворіє на цукровий діабет. Тож загоювання буде тривалим і не легким.

Для того, щоб врятувати ногу потрібно лікування, за прогнозами лікарів - місяць. Після лікування лікарі назначають реабілітацію, щоб Сергій не втратив ногу.

Серій Ярощук - футболист з 1985 року.

Брав участь в обласних і районних змаганнях. Чемпіон Сумської області 2008 року з футболу.

Багаторазовий чемпіон та володар кубку Буринського району.

Участник чемпіонату Україну 1988 року з волейболу у складі збірної команди Сумської області. Неодноразовий переможець та призер обласних змагань з волейболу.

Активний учасник спортивного ветеранського руху.

Сергій Ярощук ще 13 жовтня 2019 виходив на футбольний майданчик зі штучним покриттям у місті Буринь - грав на турнірі, присвяченому пам'яті Ричкаля А.Я.

ПриватБанк,

картка 5168757310703980

Ярощук Оксана Олександрівна - дружина.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.