Через станції Конотоп, Путивль, Ворожба,Суми курсуватимуть два додаткових потяги…

2,3,5,6,7,10,14,16 20,22,24,28 травня 2019 року через станції Ніжин, Бахмач, Конотоп, Путивль, Ворожба, Суми буде слідувати потяг 111/112 «Львів-Харків».

2,3,6,7,8,10,11,13,14,15,16,17,20,21,22,23,24,27,28 травня 2019 року через станції Ніжин, Бахмач, Конотоп, Путивль, Ворожда, Суми буде слідувати потяг 141/142 «Львів-Бахмут».

Через вказані станції потяг слідує у одному напрямку – з боку Львова. Зворотньо – іншим шляхом.

Це означає, що пасажири Ніжина, Бахмача, Конотопа, Бурині, Ворожби, Сум мають додаткову можливість пересування за маршрутом Львів-Київ-Ніжин-Бахмач-Конотоп-Путивль-Ворожба-Суми-Харків.

Так що, хто буде прямувати зі Львова, Житомира, Ковеля, Києва – буде у нагоді.

Квитки на ці потяги вже у продажу.

Про все це проінформував завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках повідомляв, що «Укрзалізниця» відкрила голосування, куди у першу чергу варто призначити додаткові поїзди на великодні свята. Посилання на форму для голосування було опубліковане на офіційній сторінці у Facebook.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.