Утопився хлопець…

Під час купання в стані алкогольного сп’яніння у ставку одного із сіл Білопільського району потонув 22-річний хлопець.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115, у рамках якого поліція з’ясовує обставини події, повідомили у Відділі комунікації ГУНП в Сумській області.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв, що в Недригайлівському районі у водоймі знайдено тіло молодого чоловіка…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.