У Бурині проводиться вуличне правове інформування…

Аліна Тюндер, головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги провела інформування жителів та гостей міста Буринь щодо відповідальності за прострочення сплати аліментів, оплати додаткових витрат на дитину.

Також спеціаліст бюро всім розповіла про систему БПД.

І роз’яснювала хто саме підпадає під категорію вторинної правову допомогу, та роздавала інформаційні брошури з адресою та контактними номерами телефонів бюро та центру.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.