Чоловік убив дружину, нанісши їй понад 180 ударів…

До Білопільського районного суду Сумської області надійшло кримінальне провадження стосовно М., обвинуваченого за частиною першою статті 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

В обвинувальному акті зазначено, що між обвинуваченим М. і його співмешканкою Г. на ґрунті ревнощів виникла сімейна сварка, у ході якої М. наніс протягом деякого часу, але не менше однієї години, множинні удари кулаками та ногами по обличчю та тілу Г.

Відповідно до висновку СМЕ потерпілій Г. було нанесено 184 удари по різним частинам тіла (по голові та обличчю – 30 ударів, в шию – 3 удари, в грудну клітку – 30 ударів, в живіт – 28, в ділянки тазу – 13 ударів, в ділянки хребта – 8 ударів, в поперек – 2 удари, у верхні кінцівки – 60, в нижні – 10 ударів).

Після нанесених ударів потерпіла не могла пересуватися, звати на допомогу, кричати, вчиняти опір.

Санкція статті КК України, за якою обвинувачується М., передбачає позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.

Відповідно до статті 31 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років, здійснюється колегіально судом у складі трьох суддів.

А тому автоматизованою програмою «Д-3» справу розподілено колегії суддів у складі: головуючого судді – Замченко А.О., суддів – Терещенко О.І. та Свиргуненко Ю.М.

Підготовче судове провадження по даній справі призначено на 13 годину 28 січня 2019 року.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/140/19.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.