АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Ми завжди віддаємо шану нашим героям і вітаємо зі святами родини хлопців, які не повернулися з війни»

Напередодні новорічних свят ми завжди віддаємо шану нашим героям і вітаємо зі святами родини хлопців, які не повернулися з війни.

Цьогорічні привітання почалися з кумедного.

Приїхали у село Поділки до родини Володимира Рибака, а вдома нікого.

Ми ж не попереджаємо, що приїдемо, хочемо зробити сюрприз…

Добре, що у людей хороші сусіди, підказали де знайти господиню Ольгу та її доньку Аню.

Витратили мало не половину дня, але таки знайшли!

Усмішки Ані та Олі того варті!

Ми ніколи не зможемо повернути чоловіків та батьків їх родинам, але ми завжди будемо пам'ятати їх подвиг, і робити все, щоб їхні рідні відчували тепло, піклування та те, що у них завжди є поряд надійне плече.

Їдемо далі, попереду ще багато привітань, будемо сподіватися, що надалі наша новорічна пошта працюватиме без ускладнень…

Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.