Чоловіка засуджено до 6 років позбавлення волі за розбещення малолітніх

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 45-річного жителя м. Конотоп, який вчинив розпусні дії щодо двох малолітніх.

Збоченця співробітники Конотопського відділу поліції затримали 27 серпня 2018 року безпосередньо під час вчинення злочину.

Викрити зловмисники допомогли два 11-річних хлопчики, які повідомили своїм батькам, що останнім часом до них підходить дорослий чоловік, який заводе з ними непристойні розмови.

У свою чергу, батьки відразу звернулись до поліції.

Правоохоронці невідкладно розпочали комплекс необхідних заходів, спрямований на документування та затримання збоченця.

Через декілька днів чоловік знову підійшов до хлопчиків і пообіцяв їм винагороду, якщо підуть з ним у безлюдне місце.

Діти погодились і вони разом пішли до озера.

Коли чоловік пересвідчився, що його дії залишаться непоміченими, він почав змушувати дітей роздягнутись, фотографував їх на цифровий фотоапарат та намагався схилити до вчинення певних дій. Саме в цей час його і затримали співробітники поліції.

Під час обшуку в помешканні затриманого виявлено та вилучено велику кількість відео та альбоми з фотознімками, на яких містяться зображення оголених статевих органів людей різного віку, у тому числі дітей.

Окрім того, вилучено цифровий фотоапарат, на який збоченець фотографував вказаних хлопчиків.

Як повідомила прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк, вироком суду першої інстанції від 22 грудня 2018 року обвинуваченого визнано винуватим у інкримінованому злочині та засуджено за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітніх) КК України до 6 років позбавлення волі, інформує Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.