АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Дуже гарна ідея – розпочати листування між малюками і старенькими…»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА 06 грудня 2018 року опубдіковав статтю «АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Просто приїздіть до стареньких у гості. Вони завжди будуть вам дуже раді…».

У ній розповідалося про майстринь Синівського будику-інтернату людей похилого віку та інвалідів, що в Липоводолинському районі.

Не зважаючи те, що стараннями дирекції умови у цій установі набагато кращі, ніж в інших подібних закладах в Україні, державне фінансування передбачає тільки життєво необхідні речі.

До таких речей, наприклад, не відноситься бісер, а бабусі дуже люблять і вміють вишивати…

–Минулого разу вони попросили мене привезти саме його, – зауважив у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Анатолій Свирид. – Чесно скажу, збився з ніг поки шукав цей бісер. І знайшов його аж у Сумах…

Також подарували стареньким фотоапарат, який вони теж попросили, та купу – інших корисних дрібниць. Та найбільше цим людям не вистачає просто людського спілкування з кимось із «зовнішнього світу». Вони завжди дуже раді гостям…

Анатолій Олексійович Свирид звернувся до читачів БіЖ з такими словами: «Якщо Ви хочете зробити щось корисне – просто приїздіть до стареньких у гості. Вони завжди будуть Вам дуже раді…».

Тема ця має й своє продовження, про яке інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА 18 грудня 2018 року у статті «АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Дякую батькам та вчителям за те, що виховують таку свідому молодь!».

Ось що повідав на своїй сторінці в facebook Анатолій Свирид:

«Учні Липоподолинської школи дізналися, що ми опікуємося старенькими з Синівського будинку людей похилого віку та вирішили підготувати для них подарунки. Власноруч зробили дуже гарні листівки із персональними привітаннями з прийдешніми святами, та попросили мене передати їх у Синівку! Уявляю собі, як старенькі зрадіють! Ми у свою чергу, щоб віддячити малятам та привітати їх з Миколаєм, подарували кожному по пауербенку – треба йти у ногу з часом. Дякую батькам та вчителям за те, що виховують таку свідому молодь!».

Зауважимо, що нині у Синівському будинку-інтернаті людей похилого віку та інвалідів проживає 83 людини похилого віку, 23 з яких – інваліди.

І ось нова інформація про цю та іншу тему, про яку повідомив Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів»:

«Кілька тижнів тому малеча одної зі шкіл викликала мене до себе у клас і попросила передати мешканцям Синівського будинку для літніх людей іменні вітальні листівки до Нового року, які вони всім класом робили власноруч. Звітую - передав!

А ще ми привезли з собою не тільки подарунки, а й Діда Мороза і двох снігуроньок, які влаштували стареньким справжній новорічний концерт!

Це дуже гарна ідея – розпочати листування між малюками і старенькими.

Адже усі ми, незалежно від віку, прагнемо уваги і дружньої підтримки, а головне – це ідея самих малят – ось таке у нас росте чудове наступне покоління!

Також завітали до Недригайлівського будинку культури і творчості.

Тут у різних гуртках займається малеча з усього району, є декілька самодіяльних колективів.

Тому, окрім солодощів, привезли для нашої талановитої молоді професійні радіомікрофони, аби їхні виступи було добре чутно.

Я вдячний всім, хто подарує нам свої усмішки та теплі слова.

Сил вам та енергії і нехай Новий рік принесе тільки добрі починання!».

Світлина Наталії Лаврової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.