Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ваша стійкість та мужність є яскравим прикладом для підростаючих поколінь»

Шановні воїни-прикордонники, ветерани прикордонної служби!

Від імені депутатів Сумської обласної ради вітаю вас із Днем прикордонника!

Ваша служба вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов’язок, який дозволяє нам мирно працювати і будувати майбутнє.

Ви – зразок професіоналізму, витримки й сміливості. Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку та холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Вам доводиться протистояти підступним ворогам країни – міжнародному тероризму, наркоторгівлі, контрабанді, незаконній міграції.

Жителі Сумщини покладають на вас особливі надії, адже ми маємо другий за довжиною кордон із Росією – понад 560 км. Тож у ваших руках спокій області, цілісність території, її недоторканність.

Щиро дякую вам за нелегку службу, за професіоналізм і вірність обов’язку, за нашу безпеку!

Бажаю кожному міцного здоров’я, успіхів у службі, миру і щастя вашим родинам!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.