Володимир Токар: «Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах…»

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем праці!

У ці святкові травневі дні мені надзвичайно приємно вітати усіх, хто трудиться на благо процвітання Сумщини, віддає свій високий професіоналізм наполегливій роботі, добре усвідомлюючи, що майбутнє нашої області залежать тільки від кожного з нас.

Протягом багатьох років цей день був і залишається символом єдності зусиль всіх, хто своє працею забезпечує матеріальний добробут і соціальний захист працюючих.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, подарує бадьорий, радісний настрій і додасть сил для нових звершень.

Щиро бажаю вам, шановні земляки, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.