Раптова смерть працівника ФГ «Едельвейс-2007» безпосередньо на виробництві

Як стало відомо інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), на підприємстві ФГ «Едельвейс-2007», яке розташоване в місті Буринь, сталася надзвичайна трагедія.

Раптово помер працівник господарства Анатолій С. безпосередньо на виробництві.

Швидка медична допомога прибула на місце події. І медики намагалися врятувати життя чоловіку, але, на превелий жаль, його врятувти не вдалося.

За попередніми висновками, раптова смерть сталася через серцеву недостатність….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.