Погода на Сумщині з 20 по 26 квітня 2020 року: квітень котиться до обрію...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 13 по 19 квітня 2020 року доволі різною – від +7 до +17 градусів удень, і від 1 до плюс 9 градусів уночі.

Сонце інколи ховалося в хмарах.

Погода на Великдень була сухою, хмарною з проясненням.

Наступного тижня теж суха погода збережеться.

Температура вночі буде від 1 до плюс 6 градусів, а вдень вона складатиме від+9 до +16 градусів.

Сонце буде доволі нерідким гостем, хоча й інколи ховатиметься в хмарах – опади можливі на вихідних днях.

Сильних поривів вітру наступного тижня переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 12 до 14 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.