Володимир Токар: «Воскресіння Христове наповнює серця людей особливою радістю і любов'ю до ближніх…»

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Великоднем!

Воскресіння Христове наповнює серця людей особливою радістю і любов'ю до ближніх, дарує кожному з нас надію та впевненість у завтрашньому дні.

Цього світлого дня наші душі очищуються, наповнюються невичерпною життєвою енергією, яка надихає на добрі справи заради спільного блага. Для кожного з нас – це можливість духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай.

Від усього серця бажаю Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині.

Христос Воскрес!

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.