Погода на Сумщині з 27 квітня по 3 травня 2020 року: квітень передасть права травню...

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 20 по 26 квітня 2020 року температура вночі була від 1 до плюс 6 градусів, а вдень – від +9 до +16 градусів.

Сонце теж було доволі нерідким гостем, хоча й інколи ховалося в хмарах – опади випали на вихідних днях.

Наступного тижня, а це перехід від квітня до заключного місяця весни – травня – температура повітря вдень складатиме від плюс 12 до +20 і вище градусів.

Вночі вона буде від плюс 6 підніматися до плюс 11 градусів.

В окремі дні світитиме на небі сонце, а в окремі – ховатиметься в хмарах.

Опади можливі, але – в основному мінімальні, хоча подекуди – сильні.

Сильних поривів вітру наступного тижня переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 12 до 15 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: на річці Сейм.

Світлина Маргарити Каліон (м.Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.