Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Всі Ви – високопрофесійні фахівці, справжні патріоти України»

Шановні працівники СБУ, всі ті, хто стоїть на захисті безпеки нашої країни!

Сьогодні, у день вашого пофессіонального свята, хочу щиро привітати вас з 28-ю річницею Служби безпеки України.

Ваша служба – одна з найскладніших. Завдяки вам на Сумщині сьогодні мир і спокій. Тому що ви на корені припиняли і присікає всі прояви тероризму і сепаратизму.

Хочу зазначити, що всі Ви – високопрофесійні фахівці, справжні патріоти України. Ви одними з перших стали на захист країни від посягань агресора – практично кожен з вас побував у зоні АТО, і одними з перших втратили свого товариша по службі - полковника Олександра Аніщенка. Йому присвоєно звання Героя України, але це не поверне біль втрати ні його близьким, ні вам – колегам.

Нинішній складний час ставить перед Вами нові завдання щодо захисту стратегічних інтересів і національної безпеки країни. І ви з цими завданнями справляєтеся. Незважаючи на те, що працюєте 24 години на добу 7 днів на тиждень. Часто не бачите свої сім'ї. Багато проводите часу у відрядженнях зі зброєю в руках.

Окрему подяку я хотів би висловити ветеранам служби, які виховали сучасне покоління співробітників, для яких захист інтересів країни є покликом долі, а служіння народу – головною метою життя.

Бажаю Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров'я, належного матеріального забезпечення, нових досягнень у професійній діяльності в почесній справі служіння народу України.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.