Не стало видатного, легендарного, талановитого земляка Анатолія Мокренка…

«... кілька годин тому відійшов у вічність Анатолій Мокренко - легенда українського оперного та естрадного співу... Народний артист СРСР, Народний артист України, син славної Сумщини. Талант від Бога з ліричною душею, народжений співати. Перший виконавець пісні "Два кольори", повпред українства на всіх материках! Він, як той жилавий і міцний берест, стояв довго на пружних вітрах. Він жив, як - співав, а співав, як - жив. І вітер ніколи не збивав його з ніг і не забивав його голосу!» – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Микола Гриценко, поет, письменник, журналіст.

Тернівська земля – це край, який з давна гордиться своїми видатними особистостями, своєю чарівною, привабливою природою, своєю історією.

Селище Терни – багате своїми віковими традиціями, мовою, народними піснями, які передаються з роду в рід, з покоління в покоління.

Все це передавалося і в родині Мокренків.

І великою гордістю для Тернів, Недригайлівщини, Сумщини й України в цілому, безсумнівно, був земляк – Нвродний артист СРСР, Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Григоровича Шевченка, засновник фестивалю сільських дитячих хорових колективів «Співаймо разом» у смт Терни, – Анатолій Мокренко.

Він завжди вболівав за духовне відродження як всього українського народу, так і свого рідного краю!

І ось сьогодні, 24 березня 2020 року, кілька годин тому не стало Анатолія Юрійовича Мокренка…

22 січня 2020 року Анатолій Юрійович Мокренку виповнилося 87 років.

Царство йому небесне…

А в пам’яті всіх тих, хто його знав, Юрій Анатолійович Мокренко залишиться світлою, доброю, щирою, ввічливою, обдарованою, талановитою людиною.

Людиною з великої літери…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.