Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Дякую Вам за ваш патріотизм, захист рідної землі, виявлені мужність та відвагу»

Шановні військові-нацгвардійці!

Цього року ми вшосте відзначаємо День Національної гвардії України. Хоча утворена була ваша структура 28 років потому, але відроджена після подій Майдану – у березні 2014 року.

Сьогодні на Вас покладено важливі завдання щодо забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

Сотні Ваших військовослужбовців були і є учасниками АТО/ООС, серед яких і жінки. Тож від імені депутатського корпусу хочу окрему подяку висловити всім, хто захищав і захищає країну на сході.

Хочу акцентувати увагу, що для депутатського корпусу Сумської обласної ради було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових.

Ми намагатимемося і надалі зробити все від нас залежне у цьому напрямку.

Я дякую Вам за ваш патріотизм, захист рідної землі, виявлені мужність та відвагу.

У день професійного свята бажаю міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, витримки, добробуту, миру!

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.