Тетяна Головко: «Впровадження і використання електронних інструментів – один з кроків до активізації громадського суспільства»

У Сумській обласній раді відбувся семінар-репрезентація на тему: «Електронні інструменти для успішного розвитку громад», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Вітаючи його учасників, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко наголосила, що впровадження і використання електронних інструментів – один з кроків до активізації громадського суспільства. Тому такі семінари сприяють втіленню проектів е-демократії в життя.

Вона звернула увагу, що в області вже є приклади вдалої роботи в цьому напрямку. Як позитив, назвала Тростянецьку громаду, що є гордістю не лише Сумщини, а й України в процесах втілення сучасних технологій для розвитку місцевого самоврядування.

На заході обговорювали важливість застосування інструментів електронної демократії та електронного врядування в життєдіяльності об’єднаних територіальних громад Сумщини.

Працівники місцевого самоврядування ознайомились з можливостями для своїх громад: як поліпшити комунікацію з жителяма, користуючись продуктами ІТ, підвищити свою продуктивність праці за рахунок використання е-ресурсів і сервісів, даних про відкриту владу.

Виконавчий директор Асоціації відкритих міст Анна Шавиро окреслила виклики сьогодення, які постають перед громадами у співпраці зі своїми мешканцями, та шляхи їх подолання, використовуючи сучасні та зручні е-інструменти.

Координатор Асоціації відкритих міст Світлана Варвянська зосередила увагу присутніх на інструментах електронної демократії платформи е-dem-tools.

Тетяна Головко подякувала представникам Асоціації відкритих міст за проведений семінар, і висловила сподівання на подальшу активну співпрацю.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.