На Сумщині снігонуло…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, від середини нинішнього тижня прогнозувалися опади.

Вони й почалися з вечора 29 січня 2020 року. Спочатку падати дощові краплі, які згодом перетворилися в мокрі сніжинки.

Нині теж випадає мокрий сніг.

Дує сильний вітер – 16-18 м/с.

А от температура «нульова».

Сніжитиме протягом всього дня, 30 січня 2020 року…

У останній день другого зимового місяця – п'ятницю, 31 січня 2020 року, теж очікується мокрий сніг, але не всюди, місцями його налипання.

Триватимуть можлива хуртовина і ожеледиця, але й сонце вибиватиметься з-під хмар.

Очікуються несильні пориви вітру.

31 січня 2020 року температура складатиме вночі від -3 до +2 градусів, вдень – від 0 до 1-2 градусів тепла.

На світлині: сніжить 30 січня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.