Героїчно загинув командир відділення Антон Хоба з Шостки

І знову втрата – загинув молодий захисник цілісності України із Сумщини…

«На фронті героїчно загинув командир відділення Антон Хоба, 1992 року народження. Шостка вратила ще одного сина в цій страшній війні.

Загинув ще один доброволець. На передовій молодий чоловік був з 2014 року.

Від імені жителів Шосткинської об'єднаної територіальної громади висловлюю глибоке співчуття всім, хто знав Антона.

Це втрата для кожного з нас та наше спільне горе.

Схиляємо голови перед пам'яттю Героя та молимося за упокій його душі...», – написав щойно на своїй сторінці в Фейсбуці Микола Нога, міський голова м. Шостки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.