Лауреати Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії отримали дипломи, а кращі земляки – відзнаки обласної ради

Переможці Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії отримали дипломи, а кращі земляки – відзнаки обласної ради

Перед початком пленарного засідання 32 сесії Сумської обласної ради, яка відбулася сьогодні, 24 січня 2020 року, голова облради Володимир Токар нагородив кращих земляків відзнаками обласної ради, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Так, Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав начальник територіального управління служби судової охорони в Сумській області Володимир Бабич та депутат Сумської міської ради Валерій Заїка.

Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджено начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Олексій Гордійко.

Володимир Токар також вручив дипломи Лауреатів Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії. Вона вручається щорічно видатним діячам літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва, які зробили важливий внесок у літературно-краєзнавчо-мистецьку скарбницю рідного краю, з метою стимулювання творчої праці.

У 2019 році премію у галузі «Художня література» удостоєний член Національної спілки журналістів України Іван Житник – за особистий внесок у розвиток художньої літератури. Лауреат щиро подякував за високу відзнаку його праці, подарував свою останню книгу обласній раді в особі її очільника та попросив передати ще один екземпляр родині колишнього першого заступника голови облради Анатолія Річкаля, який сприяв появі творчого доробку письменника.

Консультант відділу інформаційно-аналітичної роботи Сумської обласної ради, члена Національної спілки журналістів України Наталія Розторгуєва за багаторічну, плідну та багатогранну працю в галузі журналістики, спрямовану на висвітлення актуальних питань життєдіяльності Сумщини, стала Лауреатом у номінації «Журналістика».

Наталія Борисівна щиро подякувала за високу відзнаку своєї скромної творчої діяльності насамперед членам Конкурсної комісії, обласній організації НМЖУ, героям своїх нарисів та оповідань – депутатам та працівникам виконавчого апарату обласної ради, землякам-охтирчанам, особисто очільнику обласної ради Володимиру Токарю.

– Я щаслива і горда, що маю таку професію. Журналіст, чим би не займався, яку б роботу не виконував, завжди залишається журналістом. Тож я пишу не вірші, не пісні, не повісті, а залишаю на папері відбитки совісті! – сказала лауреат.

У номінації «Культура і народна творчість» за високу майстерність, популяризацію, розвиток та збереження традиційного народного мистецтва України Диплом лауреата отримала майстер народної творчості, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ірина Дмитренко.

Премії у номінації «Мистецтво» удостоєний режисера-постановника Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Валерій Микитенко за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток театрального мистецтва.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри зарубіжної літератури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, член Національної спілки журналістів України Сергій П’ятаченко отримав обласну премію у номінації «Краєзнавство» за значний внесок у розвиток краєзнавства Сумщини, популяризацію історії рідного краю.

Голова обласної ради Володимир Токар, вручаючи відзнаки, привітав нагороджених та побажав нових творчих звершень, натхнення, усіляких гараздів.

На світлині: лауреати Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії.

Фото Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.