Погода на Сумщині з 27 січня по 2 лютого 2020 року: не зимове тепло…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 20 по 26 січня 2020 року мінусова температура змінювалася на плюсову, і навпаки.

І вдень, і вночі вона складала від -2 до +2.

Сонце гостювало, але не так часто, як би хотілося.

В основному на небі господарювали хмари, але опади з них майже не випадали, окрім не інтенсивних сніжинок, інколи - краплинок.

Наступного тижня погода майже буде як у березні раніше.

Температура повітря і вдень, і вночі складатиме від 0 до +4 градусів тепла.

Від середини тижня прогнозуються опади.

Протягом тижня буде хмарно з проясненням.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься, проте в окремі години вони зростатимуть до 12-16 м/с

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: місто Суми під кінець січня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.