Дмитра Живицького, керівника апарату Сумської ОДА, призначено першим заступником міністра…

Дмитра Живицького, керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації, призначено першим заступником міністра Міністерства розвитку громад і територій.

Про це сьогодні, 11 вересня 2019 року, повідомив офіційний сайт Кабінету міністрів України

Дмитро Живицький народився 17 вересня 1982 року в Сумах. Освіта вища, у 2004 році закінчив СумДУ за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», кваліфікація – магістр з обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.

2001-2002 роки – робочий картонажного цеху ТОВ «Сумчанка», 2002-2005 роки – заступник технічного директора з експлуатації та ремонту нафтобазового господарства і АЗС технічної служби ВАТ «Суминафтопродукт». 2005 рік – інженер-конструктор на СНВО, 2005-2016 роки – підприємець.

2016 рік – консультант патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації та керівник апарату Сумської ОДА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.