Укрзалізниця перейменувала станцію Смородине на станцію Тростянець-Смородине

У 2018 році депутати Тростянецької міської ради звернувся до Укрзалізниці із питанням перейменування станції Смородине, адже це створює великі незручності туристам, які хочуть відвідати наше місто.

Чимало людей не знають, що станція Смородине розташована безпосередньо в місті Тростянець і через, на їх думку, відсутність транспортного сполучення відкладають свою поїздку в місто.

До слова, нині в Україні налічується 20 населених пунктів із назвою Тростянець, але при цьому жоден із них немає залізничного вокзалу або станцію із своєю назвою.

Тому пропозиція Тростянецької міської ради була змінити назву станції Смородине на Тростянець-Смородине. 08 вересня 2019 року на ресурсах Укрзалізниці почала використовуватись нова назва станції – Тростянець-Смородине

Зауважимо, що депутати Буринської міської ради на одній із сесій нинішнього року перейменували станцію Путивль на станцію Буринь.

Остаточне рішення щодо цього повинна прийняти Укрзалізниця...

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.