Погода на Сумщині з 16 по 22 вересня 2019 року: похолодає…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 9 по 15 вересня 2019 року погода радувала жителів Сумщини.

Температура удень складала плюс 26-28 градусів, а вночі сягала +12- +16 градусів.

Дощі не йшли.

Дні були сонячними й із слабкими поривами вітру.

Під кінець тижня жара почала дещо спадати.

Проте теплінь протримається до 16 вересня 2019 року.

Потім поволі температура повітря почне знижуватися. І на кінець тижня вдень складе дещо вище 10 градусів тепла, а вночі знизиться до плюс 5-8 градусів.

Протягом тижня можливі, хоча й не інтенсивні, але тимчасові опади у вигляді дощу.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.