У Бурині бібліотечну систему привітали з ювілеєм…

Сьогодні, 28 вересня 2018 року, в актовому залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№1 імені Віталія Кравченка відбувся святковий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек «Сьогодні особливий день для тих, хто книгу любить, поріднився з нею».

Його підготувала Буринська публічна централізована система.

З професійним святом присутніх привітали голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, начальник відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Світлана Вареник, виконуючий обов’язки начальника відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Андрій Падалко та директор Буринської публічної централізованої системи Анна Лук’янцева.

Кращі бібліотечні працівники були відзначені Грамотами, квітами та цінними подарунками.

А творчий колектив Буринського районного будинку культури надіслав винуватцям свята музичні вітання.

Яна Сіра, Андрій Козирь та тріо фольклорного ансамблю «Співаночка» виконали для глядачів пісенні твори.

Цей захід особливо запам’ятався присутнім, адже в цьому році бібліотечна система Буринщини святкує яскравий ювілей – 90-річчя від часу створення, повідомила інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

А закінчилося це урочисте зібрання загальною світлиною.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.