У Сумах відбувається зліт юних лісівників України

Сьогодні, 26 вересня 2018 року, в Сумах стартував ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Урочистості з нагоди відкриття заходу, що пройшли в театрі для дітей та юнацтва, відвідав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

У своєму вітальному слові він зауважив, що Сумщина – багатий зеленими насадженнями край. І що важливо – область повсякчас примножує свій лісоресурсний потенціал. Головною запорукою цього, на думку Анатолія Яковича, є люди, для яких природа, чисте довкілля, турбота про майбутнє рідної землі відіграють визначальну роль у житті.

«До когорти таких належить колектив обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з Віктором Чигринцем. Вони демонструють прекрасні результати роботи, є лідерами лісової галузі України», – зазначив перший заступник голови облради.

Анатолій Річкаль також наголосив, що разом із високими економічними показниками, нарощенням лісових площ пріоритетним своїм завданням лісівники Сумщини вбачають забезпечення спадковості поколінь.

«Адже наше щасливе завтра закладається якраз сьогодні, – сказав Анатолій Якович. – Саме вам, юним хлопцям та дівчатам, які зібралися на даному заході, через певний час лісівники передадуть естафету озеленення рідної землі, збереження її природних багатств. Ви маєте усвідомлювати, наскільки важливим є обраний шлях – у ваших руках наше майбутнє».

У цілому, на зліт юних лісівників з’їхалися близько двохсот талановитих дітей із 23 областей України. Упродовж 26-28 вересня їх чекає змістовна змагальна та насичена розважальна програма. Заплановані презентації досягнень учнівських лісництв, публічні захисти науково-дослідницьких робіт, майстер-класи, культурні заходи, квести, флешмоби, екскурсії тощо, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Право приймати Всеукраїнський зліт учнівських лісництв Сумщина виборола за результатами торішнього аналогічного форуму, що проходив на Житомирщині. Тоді учнівське лісництво «Совенятко» із міста Ромни здобуло гран-прі, а відтак і можливість вітати на гостинній сумській землі своїх ровесників-однодумців.

«Кожна дитина має право вибору: чому себе присвятити, чим займатися у вільний час. Хтось, на жаль, схиляється до негативних вчинків та звичок, однак тих, хто тяжіє до добра, переконаний, значно більше. У того, хто дбає про природу змалку, хто знає цінність кожного висадженого дерева, виняткова філософія життя. У вас по-особливому горять очі, вони наповнені змістом і бажанням до якісних змін. Отож із вас виростуть люди з великої літери. Щиро вірю, що рух юних лісівників і нашого краю, і України загалом стрімко міцнітиме, а наша держава ставатиме зеленішою, багатшою та успішнішою. Вдалого вам зльоту, корисних знань та приємних вражень!» – побажав майбутнім лісівникам Анатолій Річкаль.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.