ФК «Гранум» став чемпіоном Вищої ліги з футзалу…

Через карантин було призупинено проведення матчів зимової першості з футзалу у Вищій лізі міста Суми…

Проте вчора, 31 травня 2020 року, в останній весняний день пройшли заключні матчі чемпіонату.

Переконливо перегравши команду «Спартак» (Суми) з рахунком 4:0, золотіти медалі завоювали футзалісти команди ФК «Гранум» (Сніжки).

«Гранум чемпіон вищої ліги сезону 19/20!!!! Ми довели всім що команда в нас найкраща!!! Дякую всім за тяжкий сезон!!!Гранум існуватиме далі!!!!», – у групі «Футбольний клуб «Гранум» Сніжки в Фейсбуці написав капітан команди Олександр Даценко (на світлині).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.