До ¼ фіналу Кубку Сумщини з футболу вийшли ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Колос» (Северинівка)

Відбулися матчі ¼ фіналу Кубку Сумщини з футболу сезону 2020 року…

Відразу відзначимо, що відбувалися вони в напруженій та драматичній боротьбі.

І тільки один м’яч переваги дозволив командам-переможцям продовжити боротьбу за почесний трофей.

Непередбачуваним був поєдинок у місті Дружба. Тут місцева команда з однойменною назвою – ФК «Дружба» – приймала гостей із Краснопілля.

Зауважимо, що нинішнього сезону ФК «Явір» дебютуватиме у Вищій лізі чемпіонату Сумської області з футболу.

Уже на 8 хвилині господарі повели в рахунку – відзначився Роман Кролевецький. На 53 хвилині господарі теж відзначилися, але вже автоголом у власні ворота. Він на «рахунку» Олександра Дяковського.

А вже на 73 хвилині «яворівець» Андрій Лисенко вивів свою команду вперед.

Правда, через чотири хвилини знову настала рівновага – 2:2. Її з пенальті встановив Сергій Бублик.

Здавалося, що основний час може й закінчиться з таким підсумком.

Проте знову в перебіг подій втрутився автогол. Автором його став Ігор Савін.

Перемігши в підсумку з рахунком 3:2, до ¼ фіналу Кубку Сумщини з футболу пробився ФК «Явір» (Краснопілля).

Не менш напруженим був і матч у Білопіллі.

Однак тут обійшлося єдиним забитим голом. Його у ворота гостей на 51 хвилині вдалося провести северинівцю Дмитру Баранніку.

Отже, підсумковий рахунок матчу між командами ФК «Авангард» (Білопілля) та ФК «Колос» (Северинівка)0:1.

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191