Буринський міський стадіон «Урожай» давно вже «не урожайний»…

Хтось із жителів Бурині може пригадати, коли на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувався футбольний матч хоча б районного рівня, не кажучи вже про обласний чи всеукраїнський?

Навряд, мабуть…

Бо від такого матчу вже минули роки й роки.

І якщо раніше про його облаштування хоч порушувалися питання на сесіях як районної, так і міської рад, то вже років з три-чотири ніхто про це, як мовиться, й не заїкається.

Дякуючи попередній владі Бурині, на стадіоні були встановлені сидіння для глядачів та металева огорожа.

При нинішній же міській владі, як кажуть, і кіт не качався.

Правда, інколи тут можна побачити домашню живність, як все ж таки може й покачатися по траві, яка теж нині не доглядається.

Словом, про великий футбол у місті Буринь остаточно можна забути.

Принаймні, на найближчий період.

Скоріш за все, вже не відбуватимуться тут й інші спортивні змагання…

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової, зроблена 1 червня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.