Артем Савченко, депутат Буринської міської ради, вручив подарунок Валентину Оданцю, найдосвідченішому тенісисту Бурині

А вручив він йому сьогодні, 03 листопада 2018 року, під час турніру – за вагомий вклад у розвиток настільного тенісу в місті Буринь та Буринському районі.

Валентин Оданець, який днями відзначив 69 день народження у своєму житті, дійсно, досяг чималих успіхів у цьому виді спорту.

Він – неодноразовий чемпіон з настільного тенісу міста Буринь та Буринщини, призер обласних змагань, учасник всеукраїнських турнірів.

Нинішнього року виповнюється 45 років як Валентин Оданець уперше вийшов за стіл з настільного тенісу саме у місті Буринь.

Артем Савченко, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка, побажав Валентину Васильовичу міцного здоров’я, нових спортивних звершень, і ще багато років радувати своєю грою прихильників тенісу та своїх уболівальників.

Як анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сьогодні, у суботу, 03 листопада 2018 року, у великій спортивній залі Буринської міської СШ №1 відбувається турнір «Золота осінь» з настільного тенісу.

Нині він триває…

Більш детально про змагання БіЖ розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: Валентин Оданець, Артем Савченко та Ярослав Романчук, організатор та учасник турніру з настільного тенісу «Золота осінь».

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.