У Бурині тенісисти Сумщини зіграють у турнірі «Золота осінь»

У суботу, 03 листопада 2018 року, у великій спортивній залі Буринської міської СШ №1 відбудеться турнір «Золота осінь» з настільного тенісу.

Початок змагань о 9 годині.

Взяти участь у турнірі запрошені любителі маленької ракетки з Білопілля, Кролевця, Недригайлова, Путивля та Ромнів.

Звичайно ж, на ньому виступлять і тенісисти з Бурині та Буринщини.

Переможці будуть визначені у трьох категоріях – жінки, юнаки та чоловіки від 14 років і старші, а також чоловіки 40 років і старші.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.