У Бурині тривають роботи з будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) першим у Бурині на своїх сторінках порушив тему будівництва такого майданчику.

Це було кілька років тому…

А 25 жовтня 2018 року портал БіЖ у розділі СПОРТ повідомив, що у Бурині, в Павловському міському парку, розпочинається будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям...

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно на своїх сторінках розповідав про ситуацію, яка складалася навколо будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям в Павловському міському парку, який розташований у місті Буринь.

– Безсумнівно, діти повинні займатися спортом, – весною інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у інтерв’ю зауважив Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу № 4, до якого входять місто Буринь та частина Буринського району – І Буринь матиме футбольний майданчик зі штучним покриттям. Головне тепер – міській владі поставитися до цього питання дуже серйозно. І зробити все можливе, щоб діти не сиділи постійно за комп’ютерами, а із задоволенням займалися спортом на свіжому повітрі… У Бурині спільними зусиллями буде збудований футбольний майданчик зі штучним покриттям…

Сьогодні, в суботу, 03 листопада 2018 року, разом з Артемом Саченком, депутатом Буринської міської ради, головою постійної комісії Буринської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, головою Буринської районної партійної організації Радикальна партія Олега Ляшка, завітали на майданчик, і переконалися, що і у вихідний день тут спорилася робота.

Працювала спеціальна техніка.

Нині закладається основа під покриття – є пісок тощо.

До слова, й доволі тепла листопадова погода сприяє будівельникам.

– З міського бюджету виділена невелика частина коштів від загальної суми. Інші кошти надійшли з державного бюджету. Тепер головне, щоб їх використати з користю. І врешті-решт, місто Буринь повинне отримати сучасний футбольний майданчик, – підсумував Артем Савченко.

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.