Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу. 13 тур: ФК «Гранум» на стадіоні в Сніжках зіграв унічию з ФК ТОВ «Велетень» (Глухів)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Як і анонсував БіЖ сьогодні, 08 вересня 2018 року, на стадіоні в селі Сніжки місцевий ФК «Гранум» зіграв з командою ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

У поєдинку так і не відкрито рахунку, хоча можливості для цього в обох команд були – 0:0…

Більш детально про матчі 13 туру чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Андрія Лазарєва.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.