Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу. 13 тур: поки що без сенсацій

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Як уже повідомляв БіЖ у розділі СПОРТ, 08 вересня 2018 року на стадіоні в селі Сніжки місцевий ФК «Гранум» зіграв з командою ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

У поєдинку так і не відкрито рахунку, хоча можливості для цього в обох команд були – 0:0…

ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) закономірно, бо входить до трійки лідерів чемпіонату, розгромив з рахунком 6:1 ФК «Шостка»

Голи забивали Гудзь Станіслав (6 хвилина), Корсун Станіслав (16 хвилина), Хоменко Ярослав (27 хвилина), Сайко Євген (49 хвилина), Атаманюк Артем (87 та 89 хвилини) – Круш Сергій (автогол на 66 хвилині), Романцов Ілля (77 хвилина).

ФК «Тулиголовець» з рахунком 0:3 поступився гравцям із ФК «Тростянець», за яких відзначилися Ващенко Максим (69 та 79 хвилини), Іщенко Дмитро (74 хвилина).

У Ромнах місцевий ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2» розійшовся миром з ФК «Кролевець» – 0:0.

Ось як виглядає турнірна таблиця чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу станом на 09 вересня 2018 року:

10. ФК «Тулиголовець» (Тулиголове) 13 1 0 12 5-66 3

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Серед бомбардирів із забитими 12 м’ячами (один – з пенальті) попереду йде В’ячеслав Шевченко із команди ФК «Вікторія» (Миколаївка).