У Бурині відбулося свято краси…

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, сьогодні, 08 вересня 2018 року, в суботу, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбулися заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Протягом дня змагалися легкоатлети, волейболісти та волейболістки, команди юних футболістів.

Усіх присутніх на святі краси та сили вітали юні аматори сцени – учасники художньої самодіяльності Буринського районного будинку культури та учні Буринської дитячої школи мистецтв.

Відзначено кращих спортсменів Буринської міької об’єднаної територіальної громади та Буринського району.

Кращі вихованці ДЮСШ

Футбол: Гайдуков Богдан.

Волейбол: Осадча Катерина.

Греко-римська боротьба: Чубенко Володимир.

Легка атлетика: Христюк Катерина.

Бокс: Гуценко Вадим.

Баскетбол: Голубцов Вадим.

Кращі спортсмени

Волейбол: Рябоконь Сергій.

Футбол: Рябоконь Володимир.

Шашки: Овсянко Іван Єфремович – найстарший діючий спортсмен (на світлині).

Кращі тренери

Жіночий волейбол: Перепелиця Валерій Олександрович.

Дитячо-юнацький футбол: Кондрух Роман Григорович.

Баскетбол: Чащина Олена Миколаївна.

Також відбувся матч між командами «Колос» з Бурині (володар Кубка Сумської області 2008 року) і ФК «Ветеран» з Недригайлова (чемпіон Сумщини з футболу серед ветеранських команд 40 і старші та фіналіста нинішнього сезону).

Спортивне дійство проходило при сприянні сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації (завідувач Олексій Яровий) і сектору з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради (завідувач Ярослав Романчук).

І ще про таке. На святі краси, сили та здоров'я жодного з керівників ні Буринського району, ні Буринської міської ОТГ не було помічено...

Про спортивні події сьогоднішнього дня інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.